Kraków: Sylwester 2012 w prywatnym tramwaju?

Do Sylwestra pozostało już tylko 49 dni. Nic więc dziwnego, że poszukiwania ofert na spędzenie tej wyjątkowej nocy nabierają tempa.

Na co mogą liczyć w tym roku mieszkańcy Krakowa? Przy Wieży Ratuszowej stanie scena symbolizująca „Wieżę Babel”. Organizatorzy chcieli podkreślić, że Kraków to nie tylko symbol historii i tradycji, ale również miasto tolerancji i gościnności. Ma być „autorsko, oryginalnie i magicznie”, ale czy zespół Pod Budą pojawiający się w programie może być tego gwarantem?

tramparty-krakow-22Specjalnie dla znużonych standardowymi ofertami, chcących spędzić Sylwestra 2012 w Krakowie w wyjątkowym, niecodziennym stylu, dodajemy ofertę prywatnego wynajmu naszego imprezowego tramwaju na tę okazję. Będzie to już trzecia z kolei edycja Sylwestrowego Tramwaju. Tym razem o tym, czy zapisze się równie silnie w świadomości mieszkańców, jak szeroko komentowane w mediach dwie poprzednie edycje, zdecydujesz Ty sam.

Sylwester 2012 w prywatnym klubie na kółkach to propozycja dla większej grupy osób (do 80 osób). Grupy, która szuka porywającej alternatywy dla tradycyjnego balu, bądź zabawy.

Koszt wynajmu na wyłączność klubu na kółkach w trakcie Sylwestrowej Nocy to 3200 PLN. W cenie dostarczamy Ci pełen pakiet – miejsce na pokładzie dla prawie 80 osób, DJa, który zadba o odpowiednią oprawę muzyczną, obsługę dbającą o bezpieczeństwo zaproszonych gości, noworoczny zapas szampana, przygotowany specjalnie dla Ciebie i zaproszonych Gości pokaz fajerwerków.

tramparty-krakow-13Przewidzieliśmy również możliwość zakupu pojedynczych biletów na tegorocznego Sylwestra w Tramwaju. Koszt udziału dla jednej osoby to w tym roku 79zł. Warunkiem koniecznym odpalenia tegorocznej imprezy jest jednak zebranie się grupy przynajmniej 30 osób.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania dotyczące sylwestrowej oferty – zapraszamy! Pisz/Piszcie na kontakt@tramparty.pl bądź dzwońcie pod +48 792 982 980 lub +48 509 196 229