Polityka prywatności

1. Jakie informacje zbieramy?

Zbieramy dane personalne od klientów podczas rezerwacji oraz kupna biletów, oraz przy zapisywaniu się na newsletter. Przy logowaniu się na naszą stronę goście będą poproszeni o podanie swojego imienia, nazwiska, adresu e – mail oraz numeru telefonu. Naszą stronę można także odwiedzać anonimowo.

2. W jakich celach gromadzimy dane?

Wszelkie dane jakie gromadzimy od gości i klientów mogą zostać wykorzystane do:

  • - udoskonalania naszej strony (w oparciu o opinie, feedback i podsyłane pomysły)
  • do polepszenia jakości obsługi klienta
  • do przeprowadzania transakcji Twoje dane personalne, prywatne, lub publiczne, NIE ZOSTANĄ sprzedane, wymienione, przetransferowane lub oddane żadnemu trzeciemu podmiotowi, z wyjątkiem tych niezbędnych do przeprowadzenia transakcji online..
  • do zarządzania konkursami, promocjami, sondami lub innymi interaktywnymi dodatkami do strony
  • do wysyłania newslettera. Adres e – mail podany przy rezerwacji biletu lub transakcji online będzie przez nas użyty tylko i wyłącznie do wysłania powiadomień związanych z daną imprezą. Jeżeli zdecydujesz się na dodanie swojego adresu e – mail do listy otrzymującej newsletter, będziesz otrzymywał e – maile z nowościami, promocjami lub innymi ofertami i produktami naszej firmy. Jeżeli w dowolnym momencie będziesz chciał wypisać się z listy mailingowej, informacje, jak to zrobić otrzymasz na dole każdego newslettera.

 

3. Jak chronimy Twoje dane?

Do ochrony danych osobowych wykorzystywanych jest kilka technologii, m.in. transakcje online przeprowadzane są przy użyciu bezpiecznego połączenia SSL (Secure Socket Layer). Twoje dane personalne, takie jak numery kont bankowych, kart kredytowych, debetowych, hasła dostępu i inne niezbędne do przeprowadzenia transakcji online dane będą widoczne tylko dla pracowników firmy DotPay za pośrednictwem której przebiega płatność online. Po dokonaniu transakcji Twoje dane personalne niezbędne do jej przeprowadzenia nie będą przechowywane na naszych serwerach.

 

4. Czy ujawniamy Twoje dane firmom trzecim?

Gmoods zastrzega sobie prawo do upubliczniania zdjęć i filmów z imprez, a co za tym idzie do wykorzystania wizerunku klientów.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na upublicznienie swojego wizerunku, prosimy o kontakt na adres:

contact@gmoods.com.

Nie sprzedajemy, oddajemy ani udostępniamy Twoich prywatnych danych do osób/podmiotów trzecich, za wyjątkiem tych, współpracujących z nami przy utrzymaniu witryny internetowej, oraz serwisingu, jednak przy zastrzeżeniu, że dane te nie zostaną upublicznione.

5. Linki podmiotów trzecich

Okazjonalnie, na naszej stronie internetowej pojawią się linki podmiotów trzecich, które posiadają własną politykę prywatności i Gmoods nie bierze odpowiedzialności za treści przez nie przedstawiane.

6. Polityka prywatności online

Podane tu zasady polityki prywatności odnoszą się do witryny internetowej i wszelkich działań w internecie.

7. Wyrażenie zgody

Odwiedzając naszą witrynę zgadzasz się z zasadami przedstawionej tutaj polityki prywatności.