Wasz prywatny tramwaj na wieczór kawalerski!

Jeżeli chcesz by Ty i Twoi kumple poczuli się na wieczorze kawalerskim wyjątkowo, by doświadczyli czegoś zupełnie nowego, nieoczekiwanego a zarazem zaliczyli mega odjechaną imprezę, to znaczy, że czas wynająć imprezowy tramwaj i wcielić w życie kilka szalonych pomysłów!
Począwszy od ustalenia wszystkich szczegółów, jak miejsce startu, długość trwania imprezy, muzykę, czy wystrój samego tramwaju, po dodatkowe atrakcje (cokolwiek Wam przyjdzie do głowy) – możesz wykreować Wasz idealny wieczór kawalerski.

wieczor-kawalerski-tramparty-pl-krakow-5Od tej pory tram party będzie się Wam kojarzyło z prywatnym tramwajem, gdzie przy ulubionych napojach będziecie mogli szaleć w rytm Waszych kawałków granych przez Dj’a, krzyczeć i pozdrawiać zdumionych przechodniów, czy po prostu bawić się na pokładzie w świetle laserów, lamp, świateł UV itd.
A jeżeli chcecie dodatkowe atrakcje, jak np. striptizerki, hostessy, czy różne inne fajerwerki? Nie ma problemu. Z nami zorganizujecie niezapomnianą imprezę, której przyszły Pan młody nigdy nie zapomni! (a jak nie będzie wszystkiego pamiętał, to zawsze można będzie przejrzeć zdjęcia, które zapewni nasz fotograf :)