Wieczór Panieński w imprezowym tramwaju

Wieczór Panieński – panna młoda wchodzi do tramwaju po czerwonym dywanie w iście VIP-owskim stylu, jak gwiazda Hollywood. Przystanek pełen ludzi, w samym centrum Krakowa, błyskają flesze fotografów. Gwiazda wieczoru jest tam witana przez swoje koleżanki, które zorganizowały jej mega ‚odjechaną’ niespodziankę – imprezę panieńską w klubowym tramwaju!
Na powitanie oczywiście diabelskie rogi, lizak w …śmiesznym kształcie i łyk czegoś mocniejszego ;) Panna młoda dopiero po chwili zdaje sobie sprawę, że jest na pokładzie tramwaju innego niż wszystkie, klubową muzyką, ekstra gadżetami i hawajskim wystrojem.

wieczor-panienski-tramparty-pl-krakow-5No to czas na ostrą jazdę, w końcu to ostatnia noc wolności! Jakby znikąd pojawiają się drinki, a DJ gra kilka ulubionych kawałków przyszłej panny młodej. W tym czasie fotograf pstryka zdjęcia dopiero rozgrzewającym się do zabawy uczestniczkom wyjątkowego tram party. Zdjęcia z początku nieśmiałe, niepozorne, nie oddające w pełni szaleństwa na pokładzie imprezowego tramwaju… ale spokojnie, jeszcze przynajmniej 2 godziny zabawy i na pewno w te 2 godziny powstanie bardzo ciekawa galeria zdjęć uwieczniająca tą wyjątkową noc (zdjęć, które niekoniecznie będzie musiał widzieć przyszły mąż ;). Ale panna młoda jeszcze nie wie, że podczas przerwy w imprezie koleżanki zamówiły pokaz fajerwerków! Nie wie też, że to nie koniec atrakcji…