Wieczór panieński w Warszawie – statystyki

Organizujesz wieczór panieński w Warszawie i zastanawiasz się jak spędzają go inni? Czy wiesz już jakie są najpopularniejsze miesiące na organizację wieczoru panieńskiego w Warszawie? Czy dowiedziałaś się ile średnio wydaje się na tego typu imprezy? Ekipa Tram Party pomoże Wam znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Termin organizacji wieczoru panieńskiego jest ściśle uzależniony od daty Ślubu. Jak pokazują nasze badania, ostatnia noc na wolności organizowana jest w Warszawie najchętniej na 1 miesiąc przed planowaną datą zaślubin w okresie od maja do września. No dobrze – wiemy już mniej więcej kiedy zorganizować imprezę. Pytanie, ile na nią wydać? Budżet jest z kolei uzależniony od zasobności portfela uczestniczek wieczoru panieńskiego. Jeśli przypadła Ci organizacja tej szalonej imprezy, pamiętaj, aby ustalić maksymalny budżet na samym początku i uzyskać akceptację wszystkich uczestniczek. Dlaczego jest to tak ważne? Według naszych obserwacji, blisko 23,5% osób ostatecznie rezygnuje z udziału w imprezie właśnie ze względu na zbyt wysoki koszt. Jeśli szukasz jakiegoś odnośnika co do wielkości budżetu, możemy Ci powiedzieć, że w Warszawie na organizację wieczoru panieńskiego przeznacza się średnio 118PLN na osobę.

Wiemy już kiedy, wiemy już ile przeznaczyć na imprezę. Dowiedzmy się teraz gdzie zorganizować wieczór panieński? Z przyjemnością odeślemy Was do naszego kolejnego artykułu, który ukazuje 10 zaskakująco oryginalnych miejsc na organizację wieczoru panieńskiego.

Okey, a co kupić przyszłej Pannie Młodej? Wyniki ankiety przeprowadzonej przez zespół Tram Party są bardzo ciekawe – okazuje się, że blisko 25% Pań Młodych otrzymuje w prezencie zabawkę erotyczną.

Co najważniejsze jest dla przyszłej Panny Młodej? 61% wskazuje, że najfajniejszym aspektem wieczoru panieńskiego jest przebywanie w towarzystwie najlepszych przyjaciół. 49% mówi, że fakt zabawy bez zahamowani jest tym, co kręci je najbardziej.

wieczór panieński w liczbach