Życzenia noworoczne, podziękowania i nowości w 2014 roku :)

Życzenia noworoczne od Tramparty.pl

Końca dobiega pomału drugi dzień Świąt. Mocno wierzymy, że nie zmarnowaliście zbyt dużo czasu sprawdzając poziom ‚wykonu’ polskich artystów kolędujących na potęgę we wszystkich możliwych stacjach telewizyjnych. Mamy nadzieję, że w zamian za to poświęciliście ten czas swoim bliskim i Rodzinie, ale też – trochę egoistycznie – samym sobie, robiąc mały rachunek sumienia za mijający rok i otwierając się na źródło osobistych inspiracji na nadchodzący 2014!

tramparty-krakow-warszawa-wroclaw-2Z naszej strony chcemy Wam serdecznie podziękować za kolejny wspólnie spędzony rok. Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć Wam w ważnych dla Was momentach życia organizując szereg okolicznościowych imprezowych przejazdów o różnych motywach przewodnich, w różnych miastach Polski.

Dzięki Wam Tram Party staje się co raz bardziej popularne już nie tylko w Krakowie, ale we Wrocławiu czy Warszawie.

No dobrze! Co dalej? Otóż w 2014 roku czeka na Was wiele niespodzianek. Na pokładzie imprezowego tramwaju w Krakowie będziecie mogli samoczynnie kolejkować utwory decydując w 100% o charakterze swoej playlisty. Ponadto, sesje fotograficzne tworzone przez naszego Fotografa i udostępniane każdorazowo na facebook.com/TramParty uzupełnione zostaną przez zdjęcia pochodzące z naszego polaroida, który drukować będzie dla Was w czasie rzeczywistym niezliczone pamiątki podczas każdej z imprez (pamiętajcie, że wszystko zależeć będzie od Waszej dzikiej kreatywności :)

Co więcej, już w styczniu 2014 ruszamy z nowymi odsłonami Gmoods.com oraz Gmoods.pl, gdzie zaprezentujemy wybrane propozycje niekonwencjonalnych pomysłów na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz świętowanie najważniejszych chwil w Waszym życiu. Obok dotychczasowego Tram Party, pojawi się tam szereg nowatorskich i alternatywnych pomysłów pogrupowanych według MOODSów (Nastrojów).

tramparty-krakow-warszawa-wroclawNasz cel na 2014 to stać się wyborem numer 1 za każdnym razem, kiedy planujecie ważne wydarzenie w Waszym życiu i poszukujecie unikalnego scenariusza na jego realizację.

 

Życzenia noworoczne !