Pomysł na Wieczór Panieński w Krakowie


Pomysł na Wieczór Panieński w Krakowie

 

Jeżeli szukasz pomysłu na odjazdowy wieczór panieński w Krakowie, którego Ty i Twoje znajome nie zapomną – dobrze trafiłaś! Tram party to niestandardowy pomysł na spędzenie tego wyjątkowego wieczoru na szalonej imprezie w krakowskim klubie na kółkach.

Dodatkowo doradzimy w wyborze oraz rezerwacji klubu na after party po szalonej jeździe imprezowym tramwajem ulicami Krakowa.

Pomożemy również w organizacji dodatkowych atrakcji podczas imprezy tramwajowej.

Organizując Wieczór Panieński w Krakowie nie zapomnijcie sprawdzić co dla was przygotowaliśmy na ten wyjątkowy wieczór. Jesteśmy również otwarci na wasze nieszablonowe pomysły, razem z Nami na pewno uda się zrealizować wszystkie z nich.

Imprezę panieńską możesz u nas zamówić na dowolny dzień, godzinę i czas trwania, wystarczy tylko 5 dni roboczych wcześniej skontaktować się i ustalić szczegóły.

Co więcej, sam imprezowy przejazd po mieście, z muzyką graną wedle Waszych preferencji i klubowymi elementami tramwaju to tylko standardowa część naszej oferty.
Wszelkie pomysły na urozmaicenie wieczoru panieńskiego i zaskoczenie przyszłej panny młodej są bardziej niż mile widziane.

Organizowaliśmy już VIP-owskie wejście do tramwaju po czerwonym dywanie, pokaz fajerwerków i puszczanie lampionów szczęścia – czekamy na więcej pomysłów, gwarantując, że do każdego dołożymy wiele starań by wyszedł fantastycznie 🙂