WIECZÓR PANIEŃSKI
W IMPREZOWYM TRAMWAJU

Pomożemy Ci zorganizować Wieczór Panieński w imprezowym tramwaju w jednym z największych miast Polski: Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi lub Krakowie.

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński to doskonała okazja do spędzenia niezapomnianych i szalonych momentów w damskim towarzystwie. Aby go zorganizować jak najlepiej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę gusta i upodobania, a także osobowość przyszłej panny młodej, możliwości finansowe organizatorek, a także to w jaki sposób chcemy go ubarwić, tak by był pełen wrażeń i naprawdę godny zapamiętania zarówno dla młodej pani, jak i dla uczestniczek.

ORGANIZACJA WIECZORU PANIEŃSKIEGO – KILKA SPRAW NA POCZĄTEK

Ważne jest przede wszystkim to by dużo wcześniej podjąć decyzję co do wieczoru panieńskiego – gdzie ma się odbyć, jaka będzie jego forma, kogo należy zaprosić, a kogo może lepiej nie uwzględniać w gronie gości. Czy będzie to wieczór w klubie czy może gdzieś na powietrzu. Warto pomyśleć o cateringu i oczywiście o tym czy będzie to impreza z alkoholem czy nie. Ciekawym rozwiązaniem jest również zamówienie firmy zajmującej się organizacją takich wieczorów, rezerwacją miejsc i zapewnieniem wszelkich atrakcji.

WIECZÓR PANIEŃSKI W PRZEBRANIACH

Świetnym pomysłem na wieczór panieński może być przyjęcie przebierane. Tu pole do popisu jest naprawdę ogromne. Może to być stylizacja na jakąś epokę (np. lata międzywojenne czy hipisowskie lata 60.), kulturę (np. przebrania orientalne) czy też tematykę (Bollywood, postacie z bajek itd.). Oczywiście oprócz przebrań warto tu zastosować także wystrój wnętrz w danej stylizacji, a także odpowiednio dobrane menu.

WIECZÓR PANIEŃSKI W SPA

Wieczór panieński w Spa to doskonały pomysł. Szczególnie jeżeli panna młoda to osoba zabiegana i nie mająca czasu na tego typu zabiegi. Można więc wynająć miejsce, gdzie udziela się wszelkiego typu czynności kosmetycznych, odnowy biologicznej, masażu. Taki wieczór zapewni z pewnością niezapomniane chwile relaksu w basenie z lampką szampana.

WYCIECZKA JAKO POMYSŁ NA WIECZÓR PANIEŃSKI

Doskonałym pomysłem na wieczór panieński jest wycieczka. Może to być podróż w naprawdę niezwykłe miejsce – zależnie od naszych możliwości finansowych. Ale oczywiście wspaniałe rozwiązania to także ognisko czy wycieczka rowerowa. A może coś oryginalnego? Na przykład impreza w tramwaju, specjalnie wynajętym na ten wieczór. Można również po prostu kupić bilet pociągowy i ruszyć wraz z panną młodą i jej przyjaciółkami gdzieś zupełnie w nieznane miejsce. Ciekawym rozwiązaniem może być także lot balonem czy po prostu coś co zapewni nowe doświadczenia.

PREZENT DLA PANNY MŁODEJ

Konieczną sprawą oprócz samej organizacji wieczór jest również prezent dla panny młodej. Tu pomysłów również jest bardzo dużo. Ostatnio bardzo popularne są wszelkiego typu kursy dopasowane zależnie do zainteresowań panny młodej (np. wykupienie kursu tańca, gotowania itd.). Można również wręczyć gwieździe naszego wieczoru voucher na zakupy do ulubionego sklepu. Ciekawe pomysły to także np. wykupienie escape roomu czy czegoś co na pewno zapadnie w pamięci panny młodej np. skoku na bungee. Oczywiście przyjemną niespodzianką może być także prezent w klasycznej wersji – ciekawa książka czy komplet kosmetyków lub seksownej bielizny.

INNE ATRAKCJE

Pamiętaj, że nasz utalentowany team z przyjemnością pomoże Ci zorganizować również inne atrakcje na ten wyjątkowy wieczór, imprezowy statek, bumperball`e i wiele innych. Skontaktuj się z nami już teraz.

Uzupełnij Formularz Rezerwacji

Przygotujemy wstępną ofertą

Pomożemy Ci wybrać najlepszą konfigurację eventu.