F.A.Q. najczęściej zadawane pytania

Są dwa sposoby:
– używając formularza rezerwacji
– lub telefonicznie KONTAKT

Akceptujemy płatność gotówką lub przelewem bankowym (należy wcześniej uzgodnić formę płatności)

Wszystkie możliwe przypadki są szczegółowo opisane w Regulaminie

Zamówienia należy składać przynajmniej 5 dni roboczych przed planowaną imprezą. W przypadku późniejszego złożenia rezerwacji, nie gwarantujemy, że tramwaj będzie dostępny.

Tramwaj nie jest wyposażony w toaletę, lecz mając na uwadze komfort uczestników, podczas każdej imprezy przewidziany jest przynajmniej jeden postój, podczas którego można się „załatwić”. Przy zamówieniach prywatnych istnieje też możliwość postawienia przenośnej toalety (TOI TOI) do użytku na pętli tramwajowej podczas przerwy (za dodatkową opłatą)

W napoje można zaopatrzeć się we własnym zakresie lub też – po ówczesnym uzgodnieniu z organizatorem imprezy – mogą być one przygotowane dla gości już na pokładzie tramwaju. Szczegóły należy uzgodnić z nami wcześniej.

Start imprezy może odbyć się niemal na każdym przystanku tramwajowym. Zawsze podpowiadamy, gdzie najkorzystniej będzie wsiąść na pokład (najbliżej miejsca zakwaterowania, w centrum miasta lub w dowolnie wybranym przez Was punkcie). Końcowy przystanek zwykle zlokalizowany jest w centrum, blisko miejsca, do którego goście udają się na after party.

Trasa przejazdu jest zupełnie dowolna i zależy od organizatora. Jesteśmy w stanie dojechać wszędzie, gdzie tylko są tory tramwajowe :) Zwykle nasz klubowy wagon krąży po Starym Mieście, Kazimierzu i mostach, by umożliwić gościom jak najwięcej ciekawych widoków za oknami.

Standardowa oferta przewiduje 2 godziny jazdy. Długość imprezy możemy jednak modyfikować zależnie od Waszych preferencji. Nie ma limitów, natomiast ważne jest, by uzgodnić czas trwania wcześniej.