Pomysł na Imprezę Urodzinową w Krakowie


Pomysł na Imprezę Urodzinową w Krakowie

Wyjątkowy pomysł na imprezę urodzinową.

…co go czeka? Jego dziewczyna powiedziała mu, że przygotowała dla niego małą niespodziankę na mieście.

Idą więc na przystanek, by tramwajem dojechać do centrum. Kilka minut później podjeżdża wagon numer…hej, ten tramwaj nie ma numeru linii!

Otwierają się jego przednie drzwi, z nich rozwija się czerwony dywan i słychać gromkie: “Wszystkiego najlepszego Kuba!!”

Żebyście widzieli jego minę! Wszedł na pokład, a tam z głośników leci jego ulubiony ostatnio kawałek, wita go urodzinowy szot i około 50-ciu znajomych chóralnie śpiewających, tudzież ryczących głośne “Sto lat”. Zdołał wykrztusić z siebie tylko krótką frazę, typową dla zdumionego Polaka 🙂

 

Impreza Urodzinowa jak żadna inna.

Przez kolejne 3 godziny zabawa trwała w najlepsze, a Kuba przyjmował po kolei życzenia i toasty, bawił się, skakał i tańczył razem z całą bujającą tramwaj ekipą swoich znajomych, którzy zorganizowali dla niego urodzinowe  tram party…
Na drugi dzień, posiłkując się zdjęciami z imprezy, wspominał najlepsze akcje i motywy pierwszych ‘tramwajowych’ urodzin, które na zawsze zostaną w jego pamięci.

*Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń nieprzypadkowe. Taka impreza naprawdę się odbyła, a niektóre cenzuralne zdjęcia możecie zobaczyć w galerii na Facebooku. Jeżeli ujęła Was ta wzruszająca historia i też chcielibyście przeżyć podobną imprezę, jak nasz bohater Kuba i jego znajomi – wiecie co robić 🙂 My już się Wami zajmiemy!