Wieczór Panieński w imprezowym tramwaju


Wieczór Panieński w imprezowym tramwaju

Jak Wieczór Panieński to tylko w TRAMWAJU !

Wieczór Panieński – panna młoda wchodzi do tramwaju po czerwonym dywanie w iście VIP-owskim stylu, jak gwiazda Hollywood.

Przystanek pełen ludzi, w samym centrum Krakowa, błyskają flesze fotografów. Gwiazda wieczoru jest tam witana przez swoje koleżanki, które zorganizowały jej mega ‘odjechaną’ niespodziankę – imprezę panieńską w klubowym tramwaju!

Na powitanie oczywiście diabelskie rogi, lizak w …śmiesznym kształcie i łyk czegoś mocniejszego 😉 Panna młoda dopiero po chwili zdaje sobie sprawę, że jest na pokładzie tramwaju innego niż wszystkie, klubową muzyką, ekstra gadżetami i hawajskim wystrojem.

Wyjątkowy Wieczór Panieński.

No to czas na ostrą jazdę, w końcu to ostatnia noc wolności! Jakby znikąd pojawiają się drinki, a DJ gra kilka ulubionych kawałków przyszłej panny młodej.

W tym czasie fotograf pstryka zdjęcia dopiero rozgrzewającym się do zabawy uczestniczkom wyjątkowego tram party. Zdjęcia z początku nieśmiałe, niepozorne, nie oddające w pełni szaleństwa na pokładzie imprezowego tramwaju… ale spokojnie, jeszcze przynajmniej 2 godziny zabawy i na pewno w te 2 godziny powstanie bardzo ciekawa galeria zdjęć uwieczniająca tą wyjątkową noc (zdjęć, które niekoniecznie będzie musiał widzieć przyszły mąż ;).

Ale panna młoda jeszcze nie wie, że podczas przerwy w imprezie koleżanki zamówiły pokaz fajerwerków! Nie wie też, że to nie koniec atrakcji…