Pomysł na Wieczór Panieński we Wrocławiu


Pomysł na Wieczór Panieński we Wrocławiu


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/sylwesterkr/TramParty/pl/wp-content/plugins/js_composer_5.4.2/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

Pomysły na Wieczór Panieński we wrocławiu.

Spędziliśmy trochę czasu w sieci szukając ciekawego scenariusza na wieczór panieński we Wrocławiu i jesteśmy zaskoczeni, że aż tak trudno jest znaleźć propozycję, która z jednej strony zwali z nóg przyszłą Pannę Młodą, a z drugiej nie nadwyręży mocno budżetu organizatorów.

Oczywiście nie twierdzimy, że nie można nic znaleźć, ale takie zadanie wymagać będzie od Was na pewno dużych pokładów cierpliwości. W szczególności, gdy nie chcecie być milionową grupą, która wynajmuje białą limuzynę na przejażdżkę po Wrocławiu, czy lożę w klubie z pokazem chippendales.

TramParty jako pomysł na Wieczór Panieński.

Jeśli chcecie odpalić coś naprawdę nietuzinkowego, a w wieczorze panieńskim planuje wziąć udział kilkanaście osób, to koniecznie pomyślcie o imprezowym klubie na kółkach.

Prywatny wynajem imprezowego tramwaju nie musi być drogi jeśli uzbieracie odpowiednią ilość osób. Ponadto, całkowity koszt rozkłada się na szereg atrakcji – niespodziankowy podjazd pod wskazany punkt, w którym znajduje się przyszła Panna Młoda, rozwinięcie czerwonego dywanu, specjalnie dobrany i przygotowany na tą okazję set muzyczny, skromne, aczkolwiek podkreślające wyjątkowość chwili dekoracje, pamiątkowa fotorelacja itd. Co więcej, ekipa TRAMPARTY pomaga Wam w rezerwacji klubu na afterparty i wielu innych atrkcji.

 

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą „Wieczór Panieński Wrocław”.

Zobacz jak możemy Ci pomóc w organizacji Wieczoru Panieńskiego we Wrocławiu.