Niespodziankowa impreza urodzinowa !


Niespodziankowa impreza urodzinowa !

 

Impreza Urodzinowa w Tramwaju.

Twoje urodziny. Na przystanek, podjeżdża rozświetlony laserami, tętniący muzyką tramwaj? Po chwili jego drzwi otwierają się i wysuwa się przed Tobą czerwony dywan, po którym wchodzisz do środka gdzie spotykasz znajomych, którzy zorganizowali dla Ciebie niespodziankową imprezę urodzinową w tramwaju.  Czujesz większe zaskoczenie, czy radość? 🙂

Doskonały pomysł na urodziny.

Szukasz pomysłu na zorganizowanie imprezy urodzinowej dla Twojej dziewczyny, chłopaka, przyjaciela … ? Chcesz sprawić solenizantowi niezapomniany prezent ?  A może chcesz zorganizować nieprzeciętną imprezę urodzinową dla samego siebie ? lub z grupą znajomych chcecie wspólnie zorganizować 18 urodziny ?

Skontaktuj się z nami, wspólnie dostosujemy datę, godzinę, trasę przejazdu, wystrój tramwaju itp. do Twoich potrzeb i upodobań. Jesteśmy doświadczoną firmą, która ma na koncie ponad 100 tego typu eventów, wliczając organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich. Dodatkowo każda impreza jest upamiętniana przez fotografa co pozwoli na dłużej zapamiętać tą niesamowitą imprezę urodzinową.

Nie zwlekaj, spraw sobie lub bliskim niezapomniane przeżycia i wiele niesamowitych wspomnień.