Pomysł na imprezę firmową w Krakowie


Pomysł na imprezę firmową w Krakowie

Impreza firmowa, działowa, teambuilding.

Jeżeli nudzą Cię standardowe pomysły na imprezę firmową, jak gokarty, czy paintball, to teraz masz szansę na zorganizowanie niestandardowego team buildingu.

Tram Party w wydaniu dla firm – oto nasza oferta imprezy integracyjnej dla Ciebie i Twoich współpracowników.

TramParty jako alternatywa dla standardowych atrakcji na imprezę firmową.

Zacznijmy od tego, że nasz imprezowy tramwaj wynająć można praktycznie na każdy dzień o dowolnej godzinie i na uzgodniony czas trwania zabawy.

Wystrój tramwaju połączony z ewentualnymi przebraniami dla gości (realizujemy dowolne, różnorakie konwencje imprez, od nawiedzonego tramwaju podczas Halloween po tropikalne imprezy w stylu hawajskim) także pozostaje Waszym wyborem. Więcej splendoru?

A co powiecie na wejście na pokład imprezowego klubu na kółkach w centrum miasta, po czerwonym dywanie wytoczonym z drzwi tramwaju, przy blasku fleszy ‘paparazzi’?
Podczas samej imprezy, integracji sprzyja klubowy klimat z lampami i laserami, DJ grający wybrane przez Was rodzaje muzyki oraz doświadczony zespół w organizowaniu TRAMPARTY.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły i zaskocz swoich kolegów i koleżanki z pracy świetnym pomysłem na zorganizowanie imprezy integracyjnej dla Twojej firmy!