Wieczór kawalerski w Warszawie – statystyki 2014


Wieczór kawalerski w Warszawie – statystyki 2014

Ile Wieczorów Kawalerskich odbywa się rocznie w Warszawie? (2014 rok)

Zastanawialiście się jak dużo Wieczorów Kawalerskich odbywa się każdego dnia w Warszawie? Czy wiecie ile średnio przeznacza się na organizację wieczoru kawalerskiego w Warszawie? Dacie wiarę o czym najczęściej kłamią uczestnicy wieczorów kawalerskich na drugi dzień swoim partnerkom? Ekipa Tram Party postanowiła to zbadać!

Według szacunków w Warszawie w 2014 roku odbędzie się blisko 7000 ślubów. To również 7000 mężczyzn, którym przyszło w tym roku stawić czoła istotnemu tematowi – jak spędzić ostatnią noc na wolności?!…a jeszcze przed odpowiedzią na to „jak…?” muszą zdecydować czy w ogóle się na to decydują?

Wg naszych badań, 65% przyszłych panów młodych w Warszawie decyduje się na organizację wieczoru kawalerskiego. Oznacza to, że każdego dnia w Warszawie odbywa się średnio 13 wieczorów kawalerskich.

Średnio w każdym wieczorze kawalerskim w Warszawie udział bierze 6 uczestników. Kiedy pomnożymy liczbę wieczorów kawalerskich odbywających się w stolicy w 2014 roku przez średnią liczbę uczestników otrzymamy ciekawy wynik – liczbę osób świętujących ostatnią noc na wolności w 2014 roku. Pokusicie się o szybki strzał? Nie ma potrzeby – już Wam mówimy! 27 300 osób świętowała kawalerskie na ulicach Warszawy w 2014 roku.

Ile wydają średnio uczestnicy wieczorów kawalerskich w Warszawie? Wg zebranych przez nas danych – 176PLN na osobę. Kiedy pomnożymy to z kolei przez liczbę świętujących okaże się, że to naprawdę duży przemysł 😉 W 2014 roku na organizację wieczorów kawalerskich w samej tylko Warszawie wydano bagatela 4 mln 804 tyś polskich złotych. Niezła suma, prawda?
Kilka innych statystyk prezentuje niniejsza infografika.

Aha! I Pamiętajcie! Jeśli nie macie głowy zastanawiać się ‘czy zorganizować’, a jak tak to ‘gdzie zorganizować’, ‘ile wydać?’ itd. to napiszcie do nas! Chętnie opowiemy Wam o naszym koncepcie Tram Party.

Powyższe statystyki w ujęciu ogólnopolskim:

400 tyś osób w Polsce decyduje się co roku na ślub; 65% z nich na organizację wieczorów panieńskich i kawalerskich; sprawia to, że wieczorów tych organizuje się w naszym kraju średnio 260 tysięcy w roku; biorąc pod uwagę, że średnio w każdym z nich uczestniczy średnio 6 osób, ostatnie noce na wolności świętuje bagatela ponad 1,5mln osób; każda osoba średnio wydaje 176PLN, w sumie w Polsce na wieczory panieńskie i kawalerskie wydaje się blisko 274 mln złotych