Imprezy tematyczne w Warszawie


Imprezy tematyczne w Warszawie

 

Imprezy Tematyczne Warszawa.

To dziś! Energicznie wkraczasz w dzień bo cieszysz się na wieczór, który oznacza kolejną już w tym roku imprezę tematyczną w kręgu najlepszych znajomych.
Nie jesteś ich jedynym entuzjastą – imprezy tematyczne w Warszawie (ale nie tylko tutaj) biją kolejne rekordy popularności.

Dlaczego je tak lubimy?

Po pierwsze z reguły są gwarantem dobrej zabawy. Po drugie dają możliwość na zerwanie z nudną rzeczywistością i przekroczenie barier świata, który nie jest nam znany na co dzień.

Czy potrzebujemy jakiejś konkretnej okazji?

Otóż niekoniecznie J Wiadomo, że imprezy tematyczne najmocniej kojarzone są z takimi świętami, jak Halloween, czy Dzień Świętego Patryka. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby najlepszą okazją do ich organizacji była kolejna środa miesiące.

Gdzie organizujemy imprezy tematyczne w Warszawie?

W popularnych klubach, naszych mieszkaniach, na pokładzie imprezowego tramwaju… Zaraz, zaraz! Gdzie?!  No tak – pokład naszego klubu na kółkach już od kilku lat stanowi idealną przestrzeń pod tego typu imprezy.

Przestrzeń imprezowego tramwaju zmienialiśmy wielokrotnie. Raz klimat był iście hawajski – wyselekcjonowane plażowe rytmy wypełniały pokład, natomiast sensacyjna magia kolorów płynących z kwiatów oraz palm władały umysłami zgromadzonych Gości. Innym razem, tram party zmieniało się w szaleńczy ambulans krążący ‘na sygnale’ po ulicach Warszawy, Krakowa, czy Wrocławia. Przez nasze imprezy przewinęły się naprawdę ważne persony – swoje orędzie wygłaszał tu sam Barack Obama w towarzystwie agentów z Secret Service. Był u nas kultowy Wielki Ptak. Piątkę przybiła nam Godzilla 😉

Zresztą sami spójrzcie jak mega pomysłowi okazali się być uczestnicy imprez tematycznych zorganizowanych na pokładzie tram party.

 


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/klient.dhosting.pl/sylwesterkr/TramParty/pl/wp-content/plugins/js_composer_5.4.2/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177