Tramwaj zamiast taxi na imprezę firmową

Organizujesz imprezę firmową w klubie, na którą większość gości dojeżdża taksówką? Możesz sprawić im dodatkową frajdę i jednocześnie zorganizować nietuzinkowy ‚bifor’! Wystarcz, że zlecisz nam podwiezienie Twoich współpracowników do klubu naszym imprezowym wagonem!
Ustalimy trasę tak, by po drodze na danych przystankach zabierać kolejne osoby, które będą mogły rozgrzać się przed imprezą właściwą na pokładzie naszego klubu na kółkach, przy dobrej muzyce i w nietypowej scenerii tramwaju, który – niczym taksówka – podwiezie ich do docelowego miejsca spotkania całej grupy.

tramparty-impreza-firmowa-5Opcjonalnie możemy przygotować i rozdać gościom przekąski, napoje i drinki, by już w drodze mogli poczuć imprezową atmosferę i urozmaicili sobie podróż do klubu bawiąc się na ‚tramwajowym biforze’.
Godziny, trasa, muzyka oraz wszystkie inne gadżety i dodatki – to wszystko ustalacie wedle Waszych preferencji, a my dbamy żeby wszyscy goście w porę, bezpiecznie i w bardzo dobrym humorze dotarli na miejsce Waszej imprezy!
Tram taxi – nie ma lepszego sposobu na rozgrzewkę przed imprezą :)

[nggallery id=5]